top of page

Kim jestem?

Nazywam się Daria Szczawińska i jestem właścicielką gabinetu Szczawińska Beauty. Codziennie dbam o piękny wygląd moich Klientek. Zajmuję się makijażem permanentnym oraz stylizacją rzęs, z której również przeprowadzam szkolenia.

Moja praca to przeogromna pasja i element życia, bez którego nie wyobrażam sobie mojej przyszłości. Nie lubię stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolę i doskonalę swoje umiejętności. To właśnie dzięki nieustającemu rozwojowi mogę świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Moja wyobraźnia i kreatywność pozwala mi tworzyć nieszablonowe, wyjątkowe prace. Do każdej mojej Klientki podchodzę indywidualnie, słuchając jej potrzeb i oczekiwań względem wykonywanych przeze mnie usług.

Jestem perfekcjonistką, przez co dbam o każdy szczegół, detal. Podchodzę bardzo odpowiedzialnie do wykonywanych usług. W moim gabinecie bezpieczeństwo to podstawa - dbam o sterylność i higienę na bardzo wysokim poziomie i podczas szkoleń również kładę na to nacisk.

Aż 90% moich Klientek, to Klientki stałe, które do mnie wracają i regularnie korzystają z moich usług. Taki wynik to wielki sukces!

Jako Instruktor Stylizacji Rzęs bywam nieco wymagająca, ponieważ zależy mi na tym, aby moje kursantki wyniosły ze szkolenia jak najwięcej. Na moich szkoleniach jest dużo teorii i wiedzy, a jeszcze więcej praktyki. Wiedza w połączeniu z praktyką przynosi spektakularne efekty podczas pracy z modelkami. Pomagam i wspieram nie tylko podczas kursu, ale również po nim.

JAKOŚĆ, nie ilość. Od początku swojej przygody z branżą beauty wiedziałam, że jakość jest dla mnie bardzo ważna. Zawsze bardzo się staram, ponieważ potrafię odwrócić sytuację i stanąć na miejscu Klientki.

Jestem finalistką Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego i warto nadmienić, że podczas mistrzostw miałam najmniejszy staż pracy, bo wynosił on tylko 6 miesięcy od pierwszego szkolenia. Uwielbiam wyzwania, uparcie dążę do celu i nigdy się nie poddaję.

IMG_2415 – ze zmianami.png
bottom of page