top of page

Szkolenia

Jeśli chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje lub marzysz o pracy w branży beauty, to mam dla Ciebie nowoczesne, profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji rzęs, które pozwolą Ci rozpocząć pracę od razu po ukończonym szkoleniu. Szkolenia są dwudniowe i indywidualne - całą uwagę skupiam tylko na Tobie. Prowadzone przeze mnie szkolenia cechuje obszerna teoria i bardzo dużo praktyki. Higienę oraz jakość stawiam na pierwszym miejscu. Na koniec otrzymujesz certyfikat w dwóch językach z hologramem.

Po szkoleniu możesz liczyć na bezterminową pomoc z mojej strony. Z własnego doświadczenia wiem, jak to jest, gdy po szkoleniu kontakt z instruktorem się urywa i trzeba liczyć tylko na siebie i ewentualnie na internet, który niekiedy nie jest najlepszym doradcą. Ode mnie otrzymasz wsparcie poszkoleniowe - zawsze służę pomocą i wskazówkami.

Najbardziej zależy mi na tym, aby kursantka już po szkoleniu potrafiła tworzyć piękne aplikacje, dlatego kładę bardzo duży nacisk na ćwiczenia praktyczne. Jeśli zależy Ci na tym, aby solidnie nauczyć się poprawnej aplikacji rzęs, to szkolenia prowadzone przeze mnie spełnią Twoje oczekiwania. SKUTECZNOŚĆ to moje drugie imię.

Dodatkowo na szkoleniu dowiesz się, jak stworzyć dochodowy biznes, jak pozyskiwać Klientki i jak je przy sobie zatrzymać, jak robić atrakcyjne zdjęcia swoich prac i jak prowadzić media społecznościowe, aby były atrakcyjne dla odbiorcy.

Każda kursantka może zakupić pakiet startowy z atrakcyjną zniżką oraz dodatkowo otrzymuje zniżkę do sklepu 4lashes.

W trakcie szkolenia dostępne są przekąski, zimne oraz ciepłe napoje, a także ciepły posiłek.

Terminy szkoleń dobierane są indywidualnie.

Cennik szkoleń

2000 zł

dwudniowe

dwudniowe

2500 zł

jednodniowe

1600 zł

3700 zł

trzydniowe

trzydniowe

3200 zł

jednodniowe

1100 zł

jednodniowe

1100 zł

Możliwość skorzystania z rat - skontaktuj się, aby poznać szczegóły.

bottom of page