top of page

Cennik

500 zł

Dopigmentowanie robimy wtedy, gdy makijaż permanentny zjaśnieje o 50%.

od 250 zł

Termin express: poza godzinami pracy gabinetu należy doliczyć +300 zł do ceny podstawowej za makijaż permanentny.

Zadatek: jest niezbędny w celu rezerwacji terminu. Czas oczekiwania na wpłatę zadatku to 3 dni. W przypadku rezygnacji lub wystąpienia przeciwwskazania zadatek nie jest zwracany. Termin można przełożyć raz, a o konieczności przełożenia należy poinformować co najmniej 3 dni przed wizytą (w przeciwnym razie zadatek przepada).

160 zł

170 zł

180 zł

200 zł

220 zł

240 zł

270 zł

120 zł

50 zł

do 3 tygodni -30 zł od ceny nowej aplikacji
do 4 tygodni -20 zł od ceny nowej aplikacji

Uzupełnienie to maksymalnie 70% rzęs do wyklejenia, czyli około 30% pozostałej aplikacji po usunięciu odrostów. Jeśli po usunięciu odrostów jest mniej niż 30% rzęs, to aplikacja jest liczona jako nowa.

Nie uzupełniam rzęs po innym salonie oraz w przypadku braku zachowania higieny ze strony klientki.

Rzęsy Express mają cenę stałą.

DEMAKIJAŻ jest dodatkowo płatny 50 zł w przypadku pomalowanych powiek cieniami, kredką, eyelinerem. Prośba o przychodzenie bez makijażu oczu - oszczędzi to więcej czasu na dokładną aplikację rzęs.

Termin VIP: w soboty do godziny 12:00 cena aplikacji +50% ceny wybranej stylizacji rzęs, w soboty od godziny 12:00 cena aplikacji +100% ceny wybranej stylizacji rzęs.

Zadatek: jest niezbędny w celu rezerwacji terminu. Czas oczekiwania na wpłatę zadatku to 3 dni. W przypadku rezygnacji lub wystąpienia przeciwwskazania zadatek nie jest zwracany. Termin można przełożyć raz, a o konieczności przełożenia należy poinformować co najmniej 48 godzin przed wizytą (w przeciwnym razie zadatek przepada).

BARDZO PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM.

bottom of page