top of page

Regulamin

Dążę do zapewniania każdej Klientce, która do mnie trafia, najlepszej obsługi, jaką tylko mogę zaoferować. Dlatego w Szczawińska Beauty stosuję kilka podstawowych zasad, aby zapewnić wszystkim satysfakcję z korzystania z moich usług. Stworzyłam regulamin w oparciu o wzajemny szacunek. Jest to kilka zasad, o których należy pamiętać, aby korzystanie z moich usług było przyjemne i bezproblemowe.

Chcesz odwołać wizytę?

Zdarzają się różne sytuacje i czasami po prostu musisz odwołać wizytę. Rozumiem to. Jeśli chcesz odwołać wcześniej niż na 48 godzin przed wizytą, po prostu zadzwoń do mnie lub wyślij wiadomość z taką informacją. Jeśli nie poinformujesz mnie lub musisz odwołać wizytę mniej niż 48 godzin przed terminem, pobierzemy 100% opłaty za wizytę. Brak opłaty uniemożliwi zapisywanie się na wizyty w przyszłości.

Spóźnisz się?

Rozumiem, że z powodu napiętego grafiku możesz się spóźnić. Jeśli przypuszczasz, że dotrzesz do gabinetu z opóźnieniem, zadzwoń i uprzedź mnie o tym. Jeśli spóźnisz się więcej niż 15 minut, mogę nie być w stanie zrealizować wszystkich zarezerwowanych przez Ciebie usług.

Ogólne zasady

Bardzo proszę o przychodzenie na umówione wizyty bez dzieci, osób towarzyszących oraz zwierząt. Proszę o przychodzenie na wizytę punktualnie, nie wcześniej, niż 5 minut przed umówioną godziną.

Szanujmy wzajemnie swój czas - ja też mam swoje plany, sprawy i życie prywatne.

 

Przed wejściem do gabinetu bardzo proszę o wyciszenie telefonu. W trakcie wykonywanych usług nie ma możliwości korzystania z telefonu.

 

Wszystkie zadatki odliczane są od kosztu usługi. Zadatek należy wpłacić w wyznaczonym terminie. Proszę o przemyślane zapisy, ponieważ zadatek nie podlega zwrotowi.

Stylizacja rzęs - regulamin:

1. Proszę o przychodzenie na wizytę bez makijażu okolic oczu. Czas trwania stylizacji rzęs jest przeznaczony na samą aplikację rzęs. Demakijaż oczu przed aplikacją zabierze część czasu przeznaczonego na stylizację rzęs i będzie dodatkowo płatny 50 zł.

2. Nie uzupełniam rzęs po innym salonie, gdyż każda stylistka ma swoją estetykę pracy, a także dlatego, że rzęsy syntetyczne różnych firm mogą się różnić grubością, skrętem, nawet jeśli oznaczenie grubości czy skrętu jest takie same. Jeśli posiadasz rzęsy wykonane w innym salonie proszę, abyś mnie o tym poinformowała, ponieważ muszę zarezerwować większą ilość czasu na wizytę, aby je ściągnąć. Cena zdjęcia rzęs to 50 zł.

3. Odwołanie wizyty lub jej przełożenie powinno nastąpić najpóźniej 48 godzin przed umówioną wizytą. Odwołanie dzień prędzej wieczorem lub w dzień wizyty skutkować będzie opłatą w wysokości kwoty wizyty. Niestety tak późne odmawianie wizyt sprawia, że mam bardzo niskie szanse na znalezienie kogoś innego na to miejsce i muszę bezczynnie czekać 3 godziny na wizytę następnej klientki. Brak uregulowania opłaty uniemożliwi zapisanie się na kolejną wizytę.

4. Klientki, które bez uprzedzenia nie przyjdą na wizytę, a będą chciały zapisać się ponownie, będą musiały uregulować najpierw kwotę wizyty, na którą się nie zjawiły, a następnie wpłacić zadatek na nowy termin wizyty. Brak uregulowania opłaty uniemożliwi zapisanie się na kolejną wizytę.

5. Uzupełniam rzęsy maksymalnie do 4 tygodni. Powyżej 4 tygodni aplikację liczę jako nowe założenie.

6. Zabieg przedłużania rzęs trwa średnio 2,5 godziny, ale może wydłużyć się nawet do 3 godzin w zależności od wybranej metody, dlatego proszę o wstępną informację, jaki efekt chciałabyś uzyskać.

7. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu staraj się nie moczyć obficie rzęs. W tym czasie nie należy również korzystać z solarium, sauny, basenów, a nawet gorącego prysznica.

8. Bardzo proszę o dbanie o higienę oczu i rzęs. Rzęsy czeszemy i myjemy codziennie! Brak higieny nie tylko osłabia trwałość aplikacji i psuje jej wygląd, ale także może powodować stany zapalne powiek i oczu, choroby zakaźne, nużycę, a nawet wszy, dlatego ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ODMÓWIENIA WYKONANIA USŁUGI W CELU OCHRONY WŁASNEGO ZDROWIA. Proszę o szanowanie mojej pracy i dbanie o czystość rzęs. Po odmówieniu przeze mnie wykonania aplikacji w takim przypadku jak choroby oczy, powiek lub w przypadku brudnych rzęs z powodu braku higieny, należy zapłacić pełną kwotę wizyty.

9. Na pierwszej wizycie klientka zobowiązana jest zapoznać się z Kartą Klienta i wypełnić ją.

10. Nowe klientki przed przyjściem na pierwszą wizytę zobowiązane są do wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie.

Makijaż permanentny - regulamin:

1. Proszę o przychodzenie na wizytę bez makijażu w obszarze okolicy, która ma być poddana pigmentacji.

2. Każda rezerwacja terminu na makijaż permanentny wymaga wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie. W przypadku decyzji o rezygnacji z pigmentacji w trakcie trwania zabiegu zadatek nie jest zwracany, stąd prośba o przemyślany zapis.

3. Nie zawsze podejmuję się pracy po innym salonie, ponieważ każda linergistka ma swój gust oraz swoją technikę i kulturę pracy. Jeśli posiadasz wcześniej wykonany makijaż permanentny w innym salonie, to obowiązkowo uprzedź mnie o tym podczas zapisu. Zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu w przypadku zatajenia takiej informacji i tym samym zadatek przepada. Praca po innym salonie wymaga ode mnie nakładu czasu pracy i materiałów jak praca od początku stąd 100% ceny.

4. Obowiązuje surowy zakaz picia kawy i alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem!

5. Nie wykonuję swojej pracy na odpowiedzialność klientki (np. kwestia przeciwwskazań, mocno opalonej skóry, kształtu niezgodnego ze sztuką i rysami twarzy, koloru czarnego w przypadku brwi itp.), gdyż to na mnie spoczywa odpowiedzialność za wykonaną pracę i niestety nie robię nic, co jest niezgodne ze sztuką. Moje prace możesz zobaczyć na Facebooku lub Instagramie i dzięki temu masz możliwość zobaczyć co tworzę i jakiego efektu możesz się spodziewać.

6. Średni czas trwania makijażu permanentnego to około 3 godziny, ale może się wydłużyć. Jest to uzależnione od projektu i osadzania się pigmentu. Przed zabiegiem klientka zobowiązana jest zapoznać się z Kartą Klienta, ankietą i wszelką dokumentacją oraz wypełnić ją.

7. Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego: ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie leków sterydowych, aktywna opryszczka, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, nowotwór (chyba, że lekarz zezwoli i wyda pozytywną opinię), trądzik w miejscu, w którym ma zostać wykonana pigmentacja.

8. Proszę poinformować mnie podczas zapisu jeśli zażywasz lek Euthyrox.

9. W przypadku przyjmowania antybiotyków należy odczekać 2 tygodnie od zakończenia kuracji.

10. W przypadku zastosowania botoxu, wypełniania ust lub zmarszczek musi minąć minimum miesiąc, aby wykonać pigmentację.

11. Nie należy 3 tygodnie przed zabiegiem opalać twarzy (pigment może się nie przyjąć), nakładać henny i regulować brwi, a w przypadku ust należy je nawilżać na tydzień przed zabiegiem i 3 dni przed zaleca się przyjąć lek przeciw opryszczce (Heviran). W przypadku kresek na powiekach należy mieć zdjęte rzęsy przedłużane i nie stosować odżywek do rzęs na 3 miesiące przed zabiegiem.

12. W przypadku nie zastosowania się do zaleceń przedzabiegowych, głównie w przypadku mocno opalonej twarzy, zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu, tym samym zadatek przepada.

13. Po zabiegu otrzymujesz wytyczne jak dbać o makijaż permanentny.

14. Decydując się na makijaż permanentny (w przypadku gęstych brwi lub korygowania asymetrii) musisz o niego dbać poprzez regulację brwi co 3 tygodnie. W przeciwnym razie nie będzie efektu mojej pracy.

15. Zawsze wykonuję zdjęcie przed i po zabiegu.

16. Metodę makijażu dobieram przed zabiegiem. Nie każda metoda jest dla każdego typu urody i rodzaju cery.

17. Efekt końcowy makijażu permanentnego zależy od typu cery, grupy krwi oraz odpowiedniej pielęgnacji, która stanowi 50% sukcesu.

18. Korekta, czyli dopigmentowanie jest obowiązkowe - brak korekty świadczy o niedokończonym zabiegu. Każda korekta po pierwszej pigmentacji jest płatna.

19. Tuż po pigmentacji kolor jest bardzo intensywny, ale po zejściu strupków stabilizuje się (zmienia się kolor) jeszcze przez około 3-4 tygodnie. Po wygojeniu makijaż permanentny jest jaśniejszy o 30-40%. Efekt możemy oceniać dopiero po około 4-6 tygodniach od zabiegu.

20. Makijaż permanentny warto odświeżać co 12-18 miesięcy dla utrzymania efektu.

bottom of page